Site Loader

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tory wyścigowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to doskonałe rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu. Jakie możliwości daje profesjonalny tor łódź?

Jazda własnym samochodem

Należy mieć świadomość, że na torze wyścigowym można jeździć nie tylko wypożyczonym, ale również własnym samochodem. W zdecydowanej większości przypadków koszt będzie wynosił około 200 złotych za dwie godziny jazdy. Kierowca ma dzięki temu możliwość szlifowania swoich umiejętności w bardzo bezpiecznych warunkach. Możliwe jest w ten sposób sprawdzenie, jak samochód zachowa się podczas poślizgu na mokrej nawierzchni.

Jazda wypożyczonym samochodem

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tor wyścigowy pozwala także na wypożyczenie sportowego samochodu. Cena uzależniona jest oczywiście od wybranego modelu auta. Należy jednak liczyć się z wydaniem kilkuset złotych za przejechanie dwóch okrążeń. Należy mieć świadomość, że zdecydowanej większości osób nie stać na to, by jeździć sportowymi samochodami na co dzień.

Tor łódź pozwala na sprawdzenie się w takich samochodach, jak Lamborghini czy Ferrari. Można oczywiście pierwsze okrążenia przejechać z profesjonalnym instruktorem.

carinpoland