Site Loader
przejażdżka Ferrari

Tory wyścigowe w ostatnim czasie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy fan czterech kółek przynajmniej raz w życiu marzył, by przejechać się szybkim i sprawdzonym autem po dobrym torze wyścigowym. Szukając pomysłu na zrealizowanie tych marzeń, można natrafić na tor znajdujący się zaledwie 50 km od Warszawy, który znalazł już ogromną rzeszę zainteresowanych klientów. Wynajem Ferrari lub innych aut jest w naprawdę dobrej cenie i co najważniejsze, taka atrakcja dostępna jest od ręki.

Przejażdżka Ferrari – dla fanów mocnych wrażeń

Wszystkim zainteresowanym tor samochodowy oferuje szeroki wachlarz wyboru samochodów: od Chevroleta Camaro SS, BMW M4, Astona Martina Vantage, Ferrari California, McLarena 650s po Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 i Forda Mustang 15′. Po wyborze samochodu można doświadczyć spektakularnej jazdy jako kierowca lub pasażer. Czas przejazdu zależy od wykupionej liczby okrążeń. Każdy, zanim wsiądzie do auta i zacznie swoją przygodę na torze wyścigowym przechodzi szkolenie z obsługi samochodu i poruszania się po torze, które prowadzone jest przez profesjonalnego kierowcę wyścigowego. Przejażdżka Ferrari lub innym sportowym samochodem z pewnością będzie doskonałą atrakcją dla każdego fana mocnych wrażeń.

Wynajem Ferrari

Tor samochodowy przystosowany jest do jazdy szybkich aut, dzięki asfaltowej nawierzchni oraz długości około 1,8 km. Dzięki temu kierowcy mogą poczuć tę samą adrenalinę, co kierowcy rajdowi podczas wyścigów.

przejażdżka Ferrari

Co ciekawe, nawet panie świetnie odnajdują się w sportowych samochodach i na skomplikowanych torach wyścigowych. Pomimo tego, iż takie spędzanie wolnego czasu wydaje się dość nowoczesnym pomysłem, to po liczbie osób odwiedzających tor wyścigowy można stwierdzić, iż cieszy się on już ogromnym zaufaniem wśród klientów z całej Polski.

carinpoland