Site Loader
tor driftowy

Większość facetów uwielbia szybkie samochody. Jazda autem o wysokich osiągach to nie tylko wspaniała przygoda, ale także okazja do przeżycia silnych wrażeń. Fantastycznym podarunkiem dla fana motoryzacji i nowoczesnej technologii jest wynajem BMW i8 na torze wyścigowym. Gdy obdarowany weźmie do ręki taki voucher, na pewno z wielką chęcią podejmie rzucone mu wyzwanie!

Dlaczego BMW i8?

To auto ma po prostu wszystko. Dzięki silnikowi 1,5 TwinPower Turbo może osiągnąć zawrotną prędkością maksymalną 250 km/h. Silnik elektryczny przekona do jazdy zapalonego ekologa, a innowacyjny kształt zachwyci niejednego estetę. Samochód charakteryzuje się dużą zwrotnością, a jednocześnie wysoką stabilnością na zakrętach. To dlatego tak chętnie wybierany jest przez osoby marzące o rajdowej przejażdżce.

Czy trudno wynająć BMW i8 na torze?

Wynajem BMW i8 na torze to łatwa procedura. Planując dla kogoś taki prezent, warto wcześniej zasięgnąć informacji na konkretnym torze, najlepiej blisko miejsca zamieszkania jubilata. Kolejny krok to zakup vouchera na daną liczbę okrążeń. Obdarowany może sam kierować BMW lub zająć miejsce jako pasażer obok profesjonalnego kierowcy. W obu przypadkach gwarantowane są fascynujące przeżycia! Wynajem BMW i8 to bez wątpienia trafiony prezent dla mężczyzny.

wynajem BMW i8

Dodatkowe informacje dla kupującego

Jazdy po torze wyścigowym z reguły odbywają się w sezonie tj. od kwietnia do października. Jak już zostało powiedziane wcześniej maksymalna prędkość, na jaką może rozpędzić się auto to 250 km/h (w sprzyjających warunkach atmosferycznych). Jednakże pozwolenia rozwinięcie takiej prędkości udziela obdarowanemu wyłącznie wykwalifikowany instruktor, który podczas szkolenia jest w stanie zweryfikować jego umiejętności. Samo przygotowanie teoretyczne ma miejsce tuż przed przejazdem.

carinpoland