Site Loader

Właściciele kilkuletnich samochodów przyzwyczajeni są do bezproblemowego korzystania z samochodów. Nowe auto rzadko dostarcza powodów do bywania w serwisach samochodowych. Co zrobić, gdy gwarancja samochodu skończyła się, a samochód ma awarię?

Czy korzystać nadal z ASO?

Jeszcze kilka lat temu normą była rezygnacja z usług serwisu ASO zaraz po zakończeniu gwarancji. Dziś warto zastanowić się nad tą decyzją. Czy szukać niezależnego serwisu, czy nadal korzystać z ASO?

Takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli kilkuletnich aut, których okres gwarancyjny już się skończył. Zastanawiając się nad odpowiedzią warto wziąć pod uwagę nowoczesną technologię, która została zastosowana w samochodzie. Serwis samochodów ASO jest dedykowany marce Volvo – https://nordauto-olsztyn.volvocars-partner.pl/oferta/serwis/ , dzięki czemu pracownicy serwisu mają dostęp do najnowszej technologi, w jakiej zostały wykonane poszczególne modele samochodów.

Najważniejsza jest wiedza

Naprawiając nowy samochód trzeba wiedzieć, gdzie szukać problemu i jakie zastosować rozwiązania. Pracownicy serwisów samochodowych ASO ustawicznie biorą udział w szkoleniach, na których zdobywają niezbędną wiedzę.

Dzięki pracy z jednym modelem samochodu można śmiało powiedzieć, że nie ma problemu, z którym by się nie zetknęli. Czy takiej samej wiedzy można wymagać od pracowników niezależnych zakładów samochodowych?

Siła w oryginale

Serwis samochodowy ASO ma jeszcze jedną niekwestionowana zaletę. Używanie części zamiennych nie jest przyjęte w ASO. Naprawy wykonywane są za pomocą części oryginalnych. W początkowym momencie można odnieść wrażenie, że usługa ASO jest droższa, niż w innych zakładach samochodowych. Biorąc jednak pod uwagę użycie oryginalnych części cena może być bardzo korzystna.

carinpoland