Site Loader
dywaniki samochodowe

Mogłoby się wydawać, że dywaniki samochodowe nie mają większego znaczenia. Nic bardziej mylnego. Wpływają one nie tylko na wygląd pojazdu, ale również komfort użytkowania. Istotne jest to, aby znaleźć produkt, który będzie właściwie dopasowany do potrzeb. Nie zapominajmy, że w okresie jesienno-zimowym dywaniki pełnią również funkcję ochronną.

Parametry użytkowe

Jeśli poszukujemy dywaników samochodowych chroniących przed wilgocią, to postawmy na akcesoria gumowe z Automotohit. Woda, śnieg, błoto i inne zanieczyszczenia zatrzymywane są na powierzchni. To właśnie dzięki temu nie musimy martwić się o stan wykładziny. Czyszczenie dywaników gumowych trwa zaledwie kilka minut. Nie wykazują one tendencji do pochłaniania brudu. Wadą jest fakt, że są one dość ciężkie, a także niezbyt przyjemne w dotyku. Ponadto zbierająca się woda może być przyczyną dyskomfortu. Dywaniki welurowe są lekkie, a zarazem praktyczne. Jest to dobry wybór na ciepłe dni, kiedy deszcz zdarza się sporadycznie.

Idealne dopasowanie

Uniwersalne dywaniki do auta cieszą się ogromną popularnością. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że nie pasują one do każdego samochodu. W pierwszej kolejności sprawdźmy wymiar – muszą ona pasować do modelu naszego samochodu. Czasami można spotkać się z produktami dedykowanymi konkretnym modelom. Jest to najbezpieczniejszy zakup. Ryzyko pomyłki praktycznie nie występuje. Zbyt małe dywaniki nie będą spełniać swojego głównego zadania.

carinpoland