Site Loader
opony 215 65 r16c

Odpowiednio dopasowane opony we właściwym rozmiarze to gwarancja bezpiecznej, komfortowej jazdy w każdych warunkach – zarówno na krótkich odcinkach, jak i długich trasach. Jednym z najchętniej wybieranych rodzajów ogumienia są uniwersalne opony 215/65 R16 przeznaczone do stosowania w pojazdach dostawczych, minivanach, samochodach osobowych, miejskich i kompaktowych.

Dlaczego warto wybrać opony 215/65 R16?

Opony 215/65 R16c to godne polecenia ogumienie szczególnie dla kierowców pojazdów dostawczych, vanów i właścicieli aut SUV. Dzięki połączeniu bieżnika o właściwym wzorze wraz z uniwersalną szerokością opon (215 milimetrów) opony 215/65 R16 pozwalają na płynną, komfortową i bezpieczną jazdę. Opony zapewniają stabilność nawet na nierównych nawierzchniach lub podczas pokonywania zakrętów, są również bardzo wytrzymałe i trwałe, dlatego nadają się do aut przewożących towary o dużej wadze.

Zalety opon 215/65 R16:
– uniwersalny rozmiar i dodatkowe wzmocnienie,
– konstrukcja z wysokim profilem,
– tłumienie nierówności na drogach i lepsza ochrona przed uszkodzeniami,
– wysoka wytrzymałość i stabilność,
– dobra przyczepność nawet na mokrej nawierzchni.

215/65 R16, czyli wszechstronne ogumienie zapewniające komfort prowadzenia pojazdu

Opony 215/65 R16 dostępne są w wersji wielosezonowej, letniej i zimowej oraz klasie premium, średniej i ekonomicznej. Sprawdzają się zarówno w kompaktowych, miejskich samochodach osobowych, jak i pojazdów z potężnymi silnikami przeznaczonych do aut dostawczych i o nadwoziu SUV.

carinpoland