Site Loader
przejazd Lamborghini Gallardo

Oferujemy przejazd Lamborghini Gallardo na wybranym torze wyścigowym. Nasza oferta jest odpowiednia przede wszystkim dla osób, które interesują się wyścigami. Może to być również doskonały pomysł na prezent dla fana motoryzacji. Przed każdą przejażdżką nasza firma zawsze organizuje szkolenie podczas którego instruktor przekazuje osobie, która decyduje się na przejazd niezbędne informacje oraz zasady realizacji.

Maksimum komfortu i bezpieczeństwa 

Nasz przejazd to odpowiednia oferta dla każdego fana marki Lamborghini. Przejazd spodoba się każdemu, kto chce sprawdzić się jako kierowca prawdziwego sportowego samochodu. Na czas przejazdu osoba, która decyduje się na przejazd zajmuje miejsce kierowcy oraz rozpoczyna jazdę pokonując określony dystans. Podczas przejazdu na miejscu pasażera siedzi instruktor. Jest to niezbędne także ze względu na bezpieczeństwo. Każdy instruktor to prawdziwy profesjonalista, który czuwa podczas przejazdu i zawsze jest w stanie reagować. Warto wiedzieć, że jazda samochodem Lamborghini odbywa się na zamkniętych torach wyścigowych, co stwarza optymalne warunki do jazdy. Nawierzchnia na takich torach jest doskonała co zapewnia maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Co więcej, jazdy odbywają się indywidualnie, dlatego też nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem.

Dla każdego fana motoryzacji

Przejazd samochodem Lamborghini to dla wielu spełnienie marzeń. Obok takiego samochodu wielu fanów motoryzacji nawet nie może przejść obojętnie, a co dopiero odmówić sobie przejazdu. Dzięki temu przejazd opisywanym pojazdem to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji. Przejazd, który proponujemy to maksimum dawki adrenaliny od samego początku do samego końca przejazdu. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu na dowolną ilość okrążeń, co z kolei pozwala na wyciągnięcie maksimum radości z przejazdu. 

przejazd Lamborghini Gallardo

Warto wiedzieć, że przejazd można zarezerwować także online. Można także rezerwować samochód telefonicznie – wystarczy wybrać wskazany numer i skontaktować się z naszymi konsultantami. Zapraszamy serdecznie. W razie pytań także prosimy o telefon.

carinpoland