Site Loader
tor w Radomiu

Przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym jest niezapomnianym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji. Ale także osoby, które nie są kierowcami czy osobami zachwycającymi się sportowymi autami, mogą przeżyć chwile, które zmienią ich pogląd na luksusowe pojazdy.

Jazda po torze wyścigowym

W Polsce jest bardzo wiele torów wyścigowych przygotowanych do szybkiej i bezpiecznej jazdy. Przy tych torach znajdują się wypożyczalnie sportowych samochodów, którymi można pojeździć i zmierzyć się z krętymi odcinkami toru. W wypożyczalni można znaleźć najszybsze ikony motoryzacji, takie jak Lamborgini Gallardo, Ford Mustang, Aston Martin czy Ferrari F430. Z ich pomocą można osiągnąć zawrotne prędkości i poczuć niesamowitą adrenalinę. Wsiadając za kółko takiego samochodu można w 3 sekundy rozpędzić się do setki.

Bezpieczny przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym

Wszystkie tory wyścigowe są odpowiednio przygotowane do szybkiej jazdy. Kręte i wymagające odcinki są odpowiednio zabezpieczone. Nawierzchnia posiada doskonałą przyczepność, a wszystkie samochody są na bieżąco sprawdzane pod kątem technicznym. Nawet mało doświadczony kierowca poczuje się komfortowo za kółkiem sportowego auta, kiedy obok siedzi doświadczony kierowca obecny przy każdej jeździe. Więcej o jeździe po torze wyścigowym można znaleźć na Devil-Cars.pl.

jazda po torze wyścigowym

Idealny pomysł na prezent

Jazda po torze wyścigowym super luksusowym samochodem sportowym jest znakomitym pomysłem na prezent. Wystarczy kupić voucher, a osoba obdarowana będzie mogła wybrać sobie dogodny termin oraz auto, którym chce się przejechać. Nie jest to kosztowna rozrywka. A jeśli ktoś raz spróbuje, to na pewno nie będzie to ostatni raz. Duża porcja adrenaliny, niezapomniane przeżycia i mnóstwo pozytywnej energii sprawią, że przejażdżka stanie się doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny.

carinpoland