Site Loader
uniroyal rainsport 3

Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16 ma wiele zalet, które są doceniane przez kierowców. Solidne ogumienie jest niezwykle ważne i wpływa na nasze zadowolenie oraz komfort. Jak dobrać idealne opony? Czym wyróżnia się ogumienia Uniroyal? Jakie ma zalety?

Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16 – zalety

Dzięki takim oponom unikniemy poślizgów i aquaplaningu. Wszystko to ma związek z astosowaniem struktury Ultimate Flow i technologii Shark Skin. Co ciekawe, bieżnik został stworzony na wzór skóry rekina i skutecznie rozprasza on wodę. Każdy rowek ma swoje zadania, które bazują na usuwaniu wody i błota spod czoła opon. Kolejna zaleta to fakt, że Rainsport 3 pozwalają dobrze trzymać się drogi na każdym zakręcie. Przyczepność jest zapewniona dzięki konfiguracji Fast Curve, co cechuje się wysoką sztywnością w kierunku poprzecznym i elastycznymi żebrami bieżnika. 

Doskonała jakość

Doskonała jakość opon Uniroyal Rainsport 3 215/55 R16 da nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki temu hamujemy skutecznie i szybko, zachowując krótką drogę hamowania. Rainsport 3 to opona średniej klasy, która poradzi sobie w zmiennych warunkach atmosferycznych. Nie każdy wie, że marka Uniroyal jest kojarzona głównie z oponami deszczowymi. Jednakże na uwagę zasługują też inne wyroby firmy, które cechują się nowoczesnymi technologiami. Zakupu opon dokonamy w internetowych sklepach, gdzie szeroki wybór daje wiele możliwości. Solidne opony całoroczne, zimowe lub letnie posłużą nam długi czas i dadzą ogromną wygodę, którą warto docenić. 

carinpoland