Site Loader
tor kartingowy

Wiele osób szuka bardzo mocnych wrażeń. Jedną z czynności prowadzących od osiągnięcia tego stanu są wyścigi samochodowe. Osiągnięcie prędkości ponad 200 kilometrów na godzinę podczas prowadzenia auta może wprowadzić w stan bardzo mocnego podniecenia. Z tego powodu, wiele osób wybiera się na tor Kamień Śląski, aby spróbować swoich sił. Czy warto?

Gratka dla prawdziwych fanów

Szczególnie zainteresowani tą możliwością powinny być wszyscy miłośnicy czterech kółek. To właśnie na takim torze można wynająć jeden z bardzo szybkich samochodów, spośród których można wyróżnić takie klasyki jak Porsche 911, Nissan GTR, Lamborghini Gallardo czy Ferrari Italia. Są to auta, których nie trzeba przedstawiać ludziom znającym się na rzeczy. Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim daje możliwość poprowadzenia jednego z nich w jeździe indywidualnej bądź w ramach wyścigu z przeciwnikiem. Jest to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich twardzieli (i twardych kobiet!) szukających niecodziennych wrażeń.

Dlaczego akurat ten tor?

Jest to drugi co do długości taki obiekt w Polsce, a przy tym niedawno otwarty co sprawia, że jest w bardzo dobrym stanie. Jazda po nim to czysta przyjemność, szczególnie kiedy prowadzi się jedną z dostępnych tam bryk. Jednocześnie, warto zwrócić uwagę na bardzo szeroką ofertę voucherów. Może to być idealny prezent dla kogoś kochającego sporty motorowe oraz bardzo szybką jazdę. Z tego powodu, tor wyścigowy Kamień Śląski jest jednym z tych miejsc, które warto zaznaczyć na mapie atrakcji w Polsce.

tor wyścigowy Kamień Śląski

Podsumowując, ludzie szukający mocnych wrażeń powinni spróbować bardzo szybkiej jazdy samochodem. Prędkości rzędu 200-300 km/h można osiągnąć jeżdżąc po specjalistycznym torze. Z tego powodu, warto zwrócić uwagę na tor w Kamieniu Śląskim, gdyż to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju.

carinpoland